Obchodná ulica - ôsmy Obchodná ulica - Deviaty Obchodná ulica - Jedenasty Obchodná ulica - Traja - selfie

 
 

Stretnutie so starostom

Prejdite sa po Obchodnej ulici a uvidíte vizitku mesta. Asi taký pocit má každý návštevník... Odpadky po zemi, vizuálny smog, všade betón bez kúska zelen a veľa ďalších komunálnych problémov, ktoré trápia tak majiteľov budov, ako aj nás a Vás.

 

Vzhľadom na históriu a potenciál tejto lokality, o ktorú sa dlhodobo nikto aktívne nezaujíma, sme vytvorili komerčný portál, ktorý sa snaží oficiálne zastrešovať prevádzky a niektorých majiteľov budov, aby sme pomohli napĺňať jej smer a prinášať inovatívne riešenia. Máme ambíciu vniesť inšpiráciu a chuť dosiahnuť novú hodnotu, nový smer - „refresh“, lepšiu komunikáciu medzi všetkými stranami a relevantným inštitúciami.

 

Z toho dôvodu sme iniciovali prvé stretnutie so starostom Starého mesta pánom Števčíkom, ktorý prejavil záujem začať diskusiu k tejto téme s cieľom vytvoriť zoznam TOP komunálnych problémov a nápadov, ktoré nám mesto vie pomôcť naplniť, a ku ktorým sa vieme dopracovať sami. Na stretnutí by sa mali zúčastniť aj obaja vicestarostovia Ing. Arch. Ľubomír Boháč s Ing. Janou Špankovou, architekti špacializovaný na Urban Space a Vy, niektorý vybraný majitelia prevádzok a budov na Obchodnej ulici.

 

Pevne dúfame, že výsledkom tohto stretnutia bude nájdenie spoločnej reči v týchto otázkach, pretože máme veľký záujem prispieť k lepšej budúcnosti Obchodnej ulice. Ak máte záujem aj VY podieľať sa na „refreshi“ spolu s nami, prípadne máte nejaké nápady, ktoré by sa vedeli zrealizovať, bezodkladne nás kontaktujte na emailovej adrese director@obchodnaulica.sk. Budeme Vás potrebovať.

 

Poďme do toho spoločne, aby tento projekt rástol na význame!
 

 Tím iniciátorov a vizionárov ObchodnaUlica.sk

    

 
 
Aktuálne
Kto sme a čo robíme?
Minuloročná „GARBAGE ACTION“
 
 

 

REKLAMA


Partneri

Partneri
Partneri   PartneriPartneri
Partneri Partneri Partneri Partneri
 
Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri
 
Partneri Partneri Partneri Partneri