Obchodná ulica - ôsmy Obchodná ulica - Deviaty Obchodná ulica - Jedenasty Obchodná ulica - Traja - selfie

 
 

Minuloročná „GARBAGE ACTION“

My, ľudia stojaci za portálom obchodnaulica.sk, sme tento portál nechceli poňať iba ako marketingový nástroj na zviditeľnenie prevádzok. Naša vízia je dosiahnuť „refresh“ históriou obohatenej ulice a tak vytvoriť miesto oddych a voľnočasové aktivity. Preto sme si povedali, že s tým chceme začať niečo robiť a tak skrsla myšlienka upratania Obchodnej ulice.


Tento popud vznikol aj na základe ohlasov viacerých majiteľov prevádzok na Obchodnej ulici a tak sme v júni minulého roku  usporiadali dobrovoľnícku akciu v spolupráci s Hlavným mestom Bratislava, Starým Mestom Bratislava a dobrovoľníckymi organizáciami ako Národné dobrovoľnícke centrum a Dobrovoľníci.ĽudiaĽuďom.sk, ktorej cieľom bolo skrášlenie Obchodnej ulice a jej okolia.


Touto aktivitou  sme taktiež chceli poukázať na udržiavanie poriadku nielen zo strany  návštevníkov ulíc, ale aj z pohľadu prevádzok, ktoré by mohli vyvinúť viac úsilia na čistotu pred ich prevádzkami a nespoliehať sa len na pomoc mesta.


Myslíme si, že za čistými ulicami by sme nemuseli cestovať len do zahraničia, stačí, ak by sme si vedeli osvojiť pravidlo čistých ulíc aj u nás.


Ďakujeme našim dobrovoľníkom Lenke, Tomášovi a Anke za pomoc, veríme, že pri ďalšej akcii nás bude viac.

 

Aktuálne
Stretnutie so starostom
Kto sme a čo robíme?
 
 
 

 

REKLAMA


Partneri

Partneri
Partneri   PartneriPartneri
Partneri Partneri Partneri Partneri
 
Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri Partneri
 
Partneri Partneri Partneri Partneri